Przedstawionu tu Regulamin określa zasady korzystania z serwisu internetowego wzorytatuazy.net (zwanym dalej "Serwisem") i stanowi regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu przepisów prawa regulujących świadczenie usług drogą elektroniczną.

Przeznaczenie serwisu

Serwis internetowy wzorytatuazy.net służy do promocji przez Użytkowników swoich lub ogólnodostępnych wzorów tatuaży innym osobom. W ramach Serwisu Usługodawca świadczy usługę polegającą na katalogowaniu, opisywaniu oraz indexowaniu materiałów dostępnych i udostępnionych na zewnętrznych serwisach tematycznych. Serwis ma na celu zebranie i skatalogowanie wybranej interesującej części w/w materiałów w jednym dostępnym dla wszystkich miejscu.

Należy pamiętać, iż serwis wzorytatuazy.net jest serwisem służącym inspiracji w poszukiwaniu pożądanego wzoru tatuażu.

Dodawanie komentarzy

Serwis zawiera elementy serwisów społecznościowego w postaci ocen i punktacji, mechanizmu ulubionych oraz systemu Komentarzy, przeznaczonych do wymiany opinii i spostrzeżeń dotyczących prezentowanych materiałów.

Komentarze nie związane z tematem, które zawierają wulgarne słowa, bądź są obraźliwe będą kasowane. Wpisy mające na celu reklamę (spam) proźbę o przejście na wskazaną stronę lub wykonanie jakieś czynności będą traktowane jako spam. Komentarze pisane niechlujnie (bez interpunkcji, w błędami ortograficznymi, z licznymi literówkami, pisane WIELKIMI LITERAMI) są kasowane lub moderowane.

Rejestracja w serwisie

Niebawem pojawi się nowa funkcjonalność...

Forum

Jak się powinno dbać o tatuaż?

Ja tam w ogóle się nie przejmuje moim tatuażem. Nie smaruje go jakoś specjalnie, ani nie osłaniam przed słońcem.

Kaśka

Najbardziej odjechane i przesadzone tatuaże

Wszystko zależy od wielu czynników między innymi od wzoru oraz samego wykonania tatuażu to ze spraw technicznych ale jest też Druga strona medalu. Zależy czy tatuaż w ogóle pasuje do danej osoby do jej charakteru do czynności przez nią wykonywanych na codzień do sposobu bycia i zachowania.

Tomek

Usuwanie tatuażu - jakie koszty i metody?

Najlepszym najtańszym i najbezpieczniejszym sposobem usuwania tatuażu jest w ogóle go nie robienie. Tak dokładnie nie robić tatuażu wtedy nie trzeba go usuwać.

Tomek

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.